PAR FOTOSESIJAS PROCESU

➞ Fotosesija norisinās 1 stundu, ja neesam vienojušies savādāk.

➞ Stundas laikā mēs varam paspēt sabildēties 3 dažādos outfitos, es vienmēr esmu par dažādību :)

➞ No fotosesijas saņemsi 40-45 bildes savā elektroniskajā galerijā.

➞ Bildes būs gatavas divu nedēļu laikā, prtoams, vienmēr pēc iespējas cenšos atdot bildes pēc iespējas ātrāk.

 

Pirms fotosesijas es izstāstīšu un parādīšu tips & tricks, kas palīdzēs arī pēc tam turpmāk pozicionēt sevi kameras priekšā. Sanāk kā mini meistarklase, kuras laikā varēsi noslīpēt iegūtās zināšanas :)

 

Norēķini par fotosesiju skaidrā naudā pēc fotosesijas.

 

Fotogrāfēšana nav mans hobijs, tas ir mans darbs, kuru ļoti mīlu <3 būšu priecīga par atgriezenisko saiti par fotosesijas procesu, kopējo sadarbību un bildēm DM ziņā Instagram vai šeit savā Facebook :)

 

Bilžu lietošanas noteikumi

  • Bildes NEDRĪKST apstrādāt! Jebkura fotogrāfa bildes ir autordarbs, veicot jebkāda veida korkecijas tiek pārkāpts autortiesību likums, kā arī rezultāts ar Jūsu korkecijām vairs nav autora darbs. Manuprāt tas arī nav korekti - labot cita cilvēka darbu. Jūs nākat pēc pakalpojuma, saņemat to un tad labojat.
  • Publicējot bildes medijos ( žurnāli, uzziņu vietnes TvNet, Delfi utt) vienmēr ir jānorāda bildes autors, nevis "Privātais arhīvs". Privātais arhīvs ir tas, kas Jums ir telefonā vai bilžu albumā :)
  • Jums pieder bilžu lietošanas tiesības, kas sevī ietver publicēšanu sociālajos tīklos, attīstīt to dažādos veidos utt.
  • Ja man netiek dota atļauja publiciēt bildes, bet paši publicējat, tas automātiski nozīmē, ka bildes drīkstu izmantot publicēšanai :)