REKOMENDĀCIJAS PIRMS FOTOSESIJAS

Kāpēc ir svarīgi sagatavoties fotosesijai?

Jo fotosesija kā process ir kopdarbs. 50% fotogrāfs un 50% klients, tikai tā kopā var sanāk 100%. No personīgās pieredzes ir pierādījies, ka rezultāts vienmēr ir daudz reiz labāks un kvalitatīvāks, ja klients pienācīgi sagatavojas fotosesijai. Ar sagatavošanos es domāju galvenos aspektus, kas ir profesionāls make up un matu sakārtojums, kā arī sagatavots un pārdomāts apģērbs. Es zinu, kas ir vajadzīgs, lai rezultāts ir uz visiem 100! 

Kameras īpatnības

Ir jāņem vērā, ka kameras attēlu izšķirtspēja ir ļoti liela, kas nozīme, ka tas ko mēs neredzam ar aci - to kamera redz ļoti labi. Piemēram, ādas nepilnības, apsārtums, grumbiņas un pūkas uz melna apģērba.

Make up un matu sakārtojums

Make up noteikti palīdzēs uzlabot un izlīdzināt ādas toni, kā arī profesionāls make up un pareizi uzlikti akcents palīdzēs izcelt pašu galveno - Jūs! Nav jābaidās no make up, jo kamera "apēd" vismaz 40% nekā mēs redzam dzīvē. Kā arī no personīgās pieredzes varu teikt, ka make up dod to maģisko pārliecību, kas ir redzams bildēs. No savas puses varu ieteikt profesionālu make up feju, kas sapucēts Jūs kā Holivudas zvaigzni! :)

Apmatojums

Pirms sesijas noteikti vajadzētu sakopt visas nepieciešamās zonas, lai justos brīvi un komfortabli kameras priekšā.

Ūdens/alkohols

Dienu vai pāris dienas pirms fotosesijas nevajadzētu lietot alkoholu vai lielu daudzmu ar ūdeni, lai nākamajā dienā nebūtu pampums, it īpaši, ja sesija ir dienas pirmajā pusē.

Procedūras pirms fotosesijas

Noteikti nevajadzētu veikt procedūras, kas var kairināt ādu vai veidot ādas apsārtumu. Jums pašai tas radīs tikai papildus stresu un nevajadzīgus pārdzīvojumus.

Ādas sagatavošana fotosesijai

Lai āda mirdzētu un arī man būtu vieglāk apstrādāt bildes ir ieteicams paņemt līdz ķermeņa eļļu vai losjonu, it īpaši, ja ir sausa āda uz kājām.

Paštonējošie līdzekļi

Ja ir vēlme uz fotosesiju skaistu iedegumu, tad lielisks variants ir pašiedeguma līdzekļi, kas var sniegt tiešām skaistu un zeltainu ādas toni. Aicinu pirms tam kārtīgi sagatavot ādu, lai neveidojas pleķi, kas nozīmētu man papildus darbu bilžu pēcapstrādē.

Ēdiens pirms fotosesijas

Par cik mēs sievietes esam ļoti prasīgas un paškritiskas pret sevi un it īpaši pie noteiktām ķermeņa zonām, tad lai vēders izskatītos "plakanāks" aicinu pirms fotosesijas neieturēt pārmērīgas malītes.

Dienu pirms fotosesijas

Lai neko neaizmirstu uz paredzēto fotosesiju aicinu maksimāli sagatvot visu nepieciešamo iepriekšējās dienas vakarā, lai nav lieki pārdzīvojumi un stress, kas var iespaidot bilžu rezultātu.

Ierašanās fotosesijas lokācijā

Lai nebūtu jākavē un arīdzen lieki jāpārdzīvo aicinu laicīgi izpētīt fotosesijas lokācijas atrašanās vietu un ierasties 10-15 min pirms fotosesijas.

Jūsu noskaņojums

Lai kāds profesionālis Jūsu priekšā būtu mēs esam bezspēcīgi divos gadījumos, kad klientam ir slikts noskaņojums un kad klients nevēlas atvērties. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai esat pozītīvi, priecīgi un smaidīgi, jo tas palīdzēs vairāk ļauties un izbaudīt procesu. Kā arī, ja esat introverts un Jums ir grūti atvērties svešiem cilvēkiem - pasperiet mazu solīti un dodiet iespēju man, lai tieku Jums klāt, tas man palīdzēs Jūs atbrīvot un mums izdosies lielisks kopdarbs. Saku no pieredzes, kad saņemu atgriezenisko saiti no klientiem, kuriem parasti ir grūti atvērties svešiem cilvēkiem.