KO PAR MANU DARBU SAKA KLIENTI

Atsauksmes sociālajos tīklos ↓

ATSTĀJ SAVU ATSAUKSMI ŠEIT

Lauma

Grūtniecības/Ģimenes fotosesijas

Lieliska fotogrāfe. Nepiespiesta un jauka gaisotne. Skaistas,pozitīvas un dabiskas bildes ❤😍no sirds iesaku arī citiem 🙂👍

Daniela

Instagram fotosesija

Vērsos pie Ligitas, jo man bija nepieciešamas profesionālas fotogrāfijas fitnesa jomā.
Ligita jau no paša sākuma šķita ļoti profesionāla, ieteica, norādīja kā labāk, būtībā gandrīz visu izdarīja manā vietā, labā nozīmē. [😄] [❣️] Un rezultāts nelika vilties, ļoti skaistas bildes, kuras varēšu izmantot gan mājaslapai, gan arī sociālajiem tīkliem.
Vēlreiz paldies!

Zane

Pāra fotosesija

Mūsu Ziemassvētku fotosesijas bildes bija tik lieliskas, ka draudzene teica,ka nākošgad arī ies pie tevis 🎄 man šķiet tā ir labākā atsauksme, kādu varu dot 💯😊

Margarita

Individuālā fotosesija

Paldies par uzdrīkstēšanos! Jau pēc pāris sekundēm lika man aizmirst savu uztraukumu un lika justies brīvi un būt parliecinātai par sevi! [🖤]

Krišjānis

Individuālā fotosesija

Ar Ligitu strādāt ir ļoti patīkami. Tiklīdz sākās fotosesija - par to pavisam aizmirsu. Savu darbu Ligita veic ļoti akurāti un profesionāli. Līdz pat fotogrāfiju saņemšanas brīdim uztraucos kāds būs rezultāts. Lieki piebilst, ka neesmu vīlies. Noteikti izmantošu fotogrāfītes Ligitas pakalpojumus atkal.

Liene

Ģimenes pasākums

Burvīga sadarbība [♥️] Ligita lieliski iemūžināja mūsu ģimenes pasākuma norisi emocionālās un sirsnīgās fotogrāfijās, kuras ar prieku skatīsimies ziemas vakaros 🥰

Sintija

Vecmeitu ballīte

Ligita bija mūsu vecmeitu ballītes fotogrāfe! Stundas laikā viņa uzņēma satriecošas fotogrāfijas, neskatoties uz to, ka laikapstākļi todien mūs nelutināja! Ja vēlaties komunikablu un profesionālu fotogrāfu, Ligita būs īstā izvēle! [😇] [🤩]

Edgars

Individuālā fotosesija

Bildes superīgas, fotogrāfe pozitīva. Viennozīmīgi iesaku Ligitu

Elena

Vecmeitu ballīte

Лигита замечательный фотограф и профессионал своего дела! Она сопровождала нас на девичнике и все остались в восторге от фотографий. Настолько живо и эмоционально получилось, мы даже не ожидали. ? спасибо за память на долгие годы. Рекомендую как высокого профессионала своего дела ❤️

Ilona

Individuālā fotosesija

Vienmēr esmu uzskatījusi, ka kameras priekšā esmu ļoti neveikla un ir grūti atbrīvoties, lai bildēs neesmu stīva un ar akmens seju. Toties fotosesijā ar Ligitu, jutos ļoti brīva un nepiespiesta.
Paldies par patīkamu pieredzi un skaistu rezultātu! ♥️

Santa & Andris

Kāzas

Ligita bija mūsu kāzu fotogrāfs.

Liels paldies par iemūžinātām atmiņām- galvenais, ka šīs atmiņas ir skaisti, ļoti skaisti iemūžinātas. Bet tas kā Ligita padarīja interesantu šo dienu un fotogrāfēšanos ir pavisam cits stāsts.
Īsumā- bijām nosmējušies, Nemaz nejutām ne spriedzi ne neziņu., kā būtu labāk taisīt bildes. Ligita tik viegli ar sapratni un ar humoru visu izdarīja, ka pat neticējām, ka trīs stundas paskrējušas. Paldies Tev par tavu darbu un attieksmi.

Edgars

Individuālā fotosesija

Pašam patīk bildēt cilvēkus, bet ne reizi man nav bijusi fotosesija otrpuss objektīvam! No sākuma biju samulsis un nevarēju īsti pierast, ka šoreiz man ir jābūt modeļa lomā. Nepagāja ne 10min kā biju atslābis un jutos 100% brīvi  :) Fotogrāfe ir ļoti prasmīga ne tikai noķert īsto momentu, bet arī prot komunicēt ar modeli! Milzīgs paldies par skaistām, emociju pilnām bildēm.

Agrita & Miks

Grūtniecības/Ģimenes fotosesijas

Ļoti veikli un profesionāli realizēja mūsu daudzās idejas grūtniecības fotosesijai kopā ar trīsgadnieku. Bildes izdevās ļoti mīļas un skaistas. Paldies par tik pozitīvu un enerğisku fotosesiju! 

Inese

Instagram fotosesija

Fotosesijas mirklis paskrēja tik nemanot ātri. Sajūtas bija fantastiskas. Ligita spēja uzburt radošo iedvesmu un smaidu manā sejā.
Saņemot fotosesijas bildes, mana sirds pukstēja tik priecīgi, jo bildes ir fantastiskas. Ligita ir profesionāla, pozitīva un enerģiska fotogrāfe, kura spēj bildēs izpaust īsto cilvēka personību !

Šarlotes masāžas prakse

Komercfoto

Ligita ir lieliska! Uztvēra manas vēlmes. Bildes izdevās tieši, kā biju domājusi. Pirms sesijas viņa veltīja savu laiku, lai iedziļinātos, ko tieši es vēlos. Mūsu foto sesija bija specifiska ar to, ka lielākā daļa bilžu tika uzņemtas mazā masāžas kabinetā. Maz iespējas izpausties, bet viņai tas izdevās. Daudz un dažādas bildes. Nav vienveidība. Maksimums, ko varējām īstenots, tika izdarīt uz visiem 100. Lieliski sastrādājāmies un rezultāts ir acīm redzams. Paldies!

Laura & Aigars

Ģimenes fotosesija

Paldies, Ligita par brīnišķīgajām svētku bildēm!❤?
Biju patīkami pārsteigta par brīvo gaisotni, kas valdīja foto sesijas laikā. Pat bez mūsu īpašas pozēšanas, Tev lieliski izdevās iemūžināt skaistus mirkļus- bildes tiešām ir fantastiskas! Paldies❤

Indra & Rolands

Ģimenes fotosesija

Lai gan mēs ar savu mazo spridzekli mūsu ģimenes fotosesijā uzvedāmies diez gan haotiski un likās, ka diez vai būs arī kas jēdzīgs sanācis, taču Ligita pārspēja jebkādas manas ekspektācijas! Viņa ne tikai iemūžināja superīgas bildes, bet arī tika galā ar mūsu mazo ūdenszāli un viegli prata mūs savākt kopā kaut uz sekundi :) Visas bildes ir lieliskas, no kurām ir grūti izvēlēties, ko attīstīt :)

Anna & Oskars

Kāzas

Zinot jau no tiem laikiem kā parādījās fotoaparāti Ligitai bija dotības skaisti fotografēt. Bet tagat vel BURVĪGĀK. ? Viņa ir pārliecināta ko dara, kā dara. Jūties drošs un atbrīvots un brīžiem viņa ir pat ne pamanāma. Bildes sanāk dzīvās apburošas ar labu auru pārpildītas.❤️

Elizabete

Individuālā fotosesija

Priekš manis pirmā tāda veida pieredze, man vienmēr bija bail, ka nezināšu, kur likt rokas, ko ar sevi darīt, bet Ligita ir profesionālis, kurš ar tevi strādā un ik uz soļa atbalsta, tādējādi aizpeld visas nedrošības un kompleksi!
10/10✨ noteikti atgriezīšos!

Paldies par izcilajām bildēm!❤️