Fotogrāfs Rīgā un Latvijā, +371 299 87 820

"Seeing is not enough; you have to feel what you photograph"

— ANDRE KERTESZ

"Seeing is not enough; you have to feel what you photograph" jeb latviski "Nepietiek ar to,ka Tu redzi - ir jāsajūt tas ko Tu fotogrāfē". Tieši šādi es arī lūkojos uz fotogrāfiju - sajūtas, emocijas, stāsts. Tas ir mans "Kāpēc?" es bildēju. Man fotogrāfēsana un fotogrāfēšanas process ir bauda, savādāk es to nosaukt nevaru. Es radu to, kam būs vērtība rīt. Bildes kā laika biļete atpakaļ uz mīļiem un svarīgiem notikumiem.

 

Es neesmu no tiem fotogrāfiem, kura ir nopirkusi kameru un piedēvējusi sev fotogrāfa profesiju. Es esmu mācījusies par šo jomu un turpinu attīstīt savas iemaņas, lai mana izaugsme neapstātos. 

 

Manas foto gaitas sākās pie Ronalda Šulca kursos. Jutu, ka ar šo ir stipri par maz un meklēju opcijas, kur varu turpināt savu izaugsmi un nonācu līdz Kijevas foto skolai, kur es arī izaugu par profesionāli spēcīga mentora uzraudzībā. Es turpināju savu izaugsmi papildus dažādos foto semināros "Fototelpā", turpat papildus apguvu dabas fotogrāfiju un Lightroom apstrādes iemaņas. Kā arī apmeklēju foto konferences Kijevā, dažādas meistarklases Kijevā un Latvijā.

 

Uz tikšanos fotosesijās,